2013 m. lapkričio 28 d., ketvirtadienis

Eurosup maisto papildai jau ir mūsų parduotuvėje!Šiandien Jums pristatome gerai žinoma, kokybiškų maisto papildų gamintoją – Eurosup. Šis prekinis ženklas gimė jau 1993 metais Italijoje ir iki dabar sėkmingai kuria kokybiškus maisto ir dietinius papildus. Eurosup pasižymi ypač kokybiškais ir novatoriškais produktais, o būdami maisto papildų rinkoje daugiau nei 20 metų, savo pažangių gamybos procesų tyrimų dėka, šią dieną jie gali pasiūlyti išskirtinę kokybę, grynumą ir efektyvumą. Eurosup laikosi visų, labai griežtų Europos kokybės standartų ir maisto papildams gaminti naudoja tik ypač aukštos kokybės žaliavas, kurių sudėtyje nėra jokių neleistinų ar GMO elementų.

4 produktų linijos, atitinkančios kiekvieno vartotojo poreikius:


Sportuojantiems bei aktyvų gyvenimo būdą propaguojantiems žmonėms.
Papildai, kurių sudėtys papildytos vitaminais, mineralais bei augaliniais ekstraktais.

Linija, kurios pagrindinę sudėtį sudaro augaliniai ekstraktai.

Linija, pasižyminti ypač aukšta kokybe ir veiksmingumu.

3 priežastys, kodėl verta rinktis Eurosup:
1. Visi produktai gaminami tik iš aukščiausios kokybės gamybinių žaliavų ir atitinka visus Europos kokybės standartus.
2. Naudojamos pažangios gamybos technologijos bei vykdoma griežta produktų kontrolė (nėra jokių neleistinų ar GMO elementų)
3. Puikus kokybės ir kainos santykis.


-
Ačiū, kad esate su mumis!

  

2 komentarai:

  1. Jei maisto papildai tikrai kokybiški, tai suteiks daug energijos sportuojantiems :) Nors mane labai sudomino maisto papildai, kurie padeda numesti svorio :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Jei rasčiau kur maisto papildai pigiau tikrai pirkčiau, nes jie kainuoja visai nemažai. O reikalingi, ypatingai kai sportuoji!

    AtsakytiPanaikinti